firms

Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Ltd Şti

Vasküler ürünler »

• Kronic Total Oklüzyon
• Koroner Stentler
• Koroner balonlar
• Koroner Guide Wire

Cardiac Products »

• Renal Devervasyon
• Cerrahi Ablasyon
• Kanüller
• Kardiopulmoner ürünler
• Electrosurgical Ürünler
• Extracorporeal destek ürünleri
• Kalp Kapakları
• Pediatrik Perfusion Ürünleri
• Revascularizasyon ürünleri

Aortic Stent Grafts »

• Aortic Stent Graft Products

Tavi »

Pharmamed Medikal Ltd Şti

Laser Cerrahisi Ürünleri

EVLA set:
Endovascular Laser Aplication set . Varis tedavisinde Laser cihazı ile birlikte kullanılan setler

PLDD set:
Percutaneus Laser Disc Decompression Set . Laser cihazları ile minimal invasive yöntemi kullanarak Disk Dekompresyon tedavisinde kullanılan setler

Laser Fiberleri:
Minimal İnvasive ve Cerrahi laser tedavileri sırasında kullanılan farklı çap , uç ve konnektör yapılarına sahip Laser fiberleri

Bare Fiber: Endovasüler laser uygulamalarında Varis tedavilerinde kullanılır

Radial Fiber: Endovasküler Laser uygulamalarında Varis tedavilerinde kullanılır

Spike Fiber: Laser ile anal bölgedeki fistül tedavilerinde kullanılır

Side Fire fiber: Laser ile prostat tedavilerinde kullanılır

HP fiber: Laser ile hemorroid tedavilerinde kullanılır

Ven valfleri ve setleri

Ven Valfleri:
İğnesiz enjeksiyon ile enfeksiyon risklerini ortadan kaldıran özel medikal ürünler. Tekli valfler , 2 Yollu Ven Valfleri , 3 Yollu ven valfleri , Tek yönlü ven valfleri , UV korumalı ven valfleri

Ven valfi setleri:
İğnesiz enjeksiyon ile enfeksiyon risklerini ortadan kaldıran muhtelif boylarda ve farklı filterler içeren özel medikal ürünlerKardioloji ürünleri

Guide Wire
0,035’’ / 0,038’’ 150 cm PTFE kaplı kılavuz teller

Endeflator
Manifold Kit
Y konnektor kit
Torquare
Kontrol Şırında
Insertion Tool
Introducer needle

Uzatmalar :
250-400 Psı basınca dayanıklı 50 cm den 250 cm ye kadar PVC uzatmalar

Basınca Dayanıklı Uzatmalar :
800 Psı -1200 Psı arası basınca dayanıklı 50 cm den 200 cm ye kadar düz veya Örgülü olarak üretilebilen uzatmalar

Kalp Damar Cerrahisi Ürünleri

Tüp setler:
Kalp damar cerrahisi işlemleri sırasında Oksigenatörler ile kullanılan setlerdir . Filtreli , Filtresiz , PVC veya Silikon pompa başlığı ile hastane , hekim ve perfüzyonistlerin talepleri doğrultusunda projelendirilir ve üretilir .

Kardiopleji setleri:
Kalp Damar cerrahisi şlemleri sırasında kardiopleji işlemi sırasında kullanılan setlerdir . Torbalı , Koilli ve ısı değişim plakalı olarak üretilir .

Priming setler:
Sistemin bağlantısı sırasında kullanılan setlerdir . Perfüzyonistlerin talepleri doğrultusunda taraslanır ve üretilir

Hemokonsantratör setleri:
Üzerinde hemokonsantratör filtresi bulunan talebe göre tasarlanarak üretilen setlerdir

Multiperfüzyon adaptörü:
2 , 3 , 4 yollu olarak üretilebilinen çok yollu bağlantı setleridir

Kroner sukker:
Metal uçlu aspirasyon kanülleri

Yankauer kanüller:
Farklı uç yapılarına sahip aspirasyon kanülleridir

Konnektörler:
Perfüzyonistlerin talepleri doğrultusunda istenilen farklı ölçülerde düz veya luerli olarak paketlenip steril edilen PVC hortum ara bağlantı parçalarıdır

PVC hortumlar:
Perfüzyonistlerin talepleri doğrultusunda istenilen farklı kalınlık ve uzunluklarda kesilerek steril olarak paketlenip kullanıma hazır hale getirilen uzatma hortumlarıdır .

ARC Laser Gmbh

ARC Laser GmbH, tıpta lazer teknolojisi için bir şirkettir. Nuremberg aile şirketinin kökenleri, Gisela ve Reinhardt Thyzel'in ortaklaşa Meditec GmbH'yi kurdukları 1978 yılına dayanmaktadır. Ticari kullanım için katarakt sonrası tedavi için ilk Nd: YAG lazerin geliştirilmesiyle, Reinhardt Thyzel oftalmolojide bir dönüm noktasına ulaştı. Bunu kısa bir süre sonra refraktif göz tedavisi için Meditec Excimer Laser (MEL) izledi. Carl Zeiss Meditec'in halefi modeli MEL 80 excimer lazer, bugün hala şirketin olağanüstü yenilikçi yetkinliğini bünyesinde barındırıyor.

Göz laser cihazları yanında Cerrahi de ve estetik te kullanılan diode laserler , CO2 Laserler ve KTP laser cihazlarının üreticiside olan ARC laser her yıl yeni inovatif ürünleri ile çalışmaya devam etmektedir .

Diode laserler

FOX: 980 nm dalga boyunda 12 Watt gücünde Dokunmatik ekran KBB branşında , Endovasküler Varis tedavilerinde ve diğer Cerrahi alanlarda kullanılan küçük kolay taşınabilir cihaz

FOX IV: 445 nm , 810 nm , 980 nm olarak 3 farklı dalga boyunda sunulan , non kontak modda cerrahi işlemler yapabilen inovatif lazer cihazı

WOLF

Opsiyonel olarak 445 nm , 980 nm , 1470 nm olarak tercih edilebilen 18 watt gücüne sahip dokunmatik ekranlı KVC , Dermatoloji , Jinekoloji , KBB dahil her türlü cerrahi işlemde kullanılabilen laser cihazı.

CO2 Laserler

C Las Wave Guide: CO2 laserlerde en son geliştirilen teknoloji . Tüm doku kesme işlemlerinde özellikle tümör dokularının hassas şekilde uzaklaştırılmasında mükemme sonuçlar veren çok özel laser cihazı .

C-Las Articulated Arm: KBB , Dermatoloji , Estetik , Jinekoloji ve ihtiyaç duyulan diğer cerrahi alanlarda kullanılabilen yenilikçi laser cihazı

KTP Laserler

Nuvolas: 514 nm dalga boyunda 8 Watt günüce KBB , Jinekoloji ve dermatoloji alanında kullanılan laser cihazıdır .

Intermedic Laser Afran

INTERmedic, medikal teknoloji alanında 25 yılı aşkın bir sürenin ardından hala genişlemeye devam eden dinamik bir şirkettir. INTERmedic, çok çeşitli tıbbi uygulamalar için en gelişmiş lazer teknolojisine dayalı yenilikçi tıbbi sistemler geliştirir, üretir ve dağıtır. INTERmedic, günümüzde sürekli uluslararası büyüme ile medikal lazerler, radyofrekans, ultrason ve Fotodinamik terapi platformları konusunda dünya çapındaki en prestijli araştırmacı, üretici ve pazarlamacılardan biridir.

Multidiode Endo Laser: 980 nm ve 1470 nm dalga boylarında sunulan bu cihazlar Endovasküler ve yüzeysel varis tedavilerinde kullanılan mükemmel sonuçların alınmasını sağlayan Diode Laser cihazlarıdır.

Multidiode Surgical Laser: 980 nm , 1064 nm , 1470 nm dalga boylarınde tüm cerrahi laser işlemlerinde kullanılabilen çok fonksiyonlu laser cihazlarıdır.

PL3D: Laser ile peruktan disk dekompresyon terapilerinde kullanılan mükemmel sonuçlar alınmasını sağlayan cihazlardır

Multidiode SST 200: Laser ile prostat tedavilerinde kullanılan 200 watt gücünde enerji verilmesini sağlayarak mükemmel vaporizasyon sağlayan cihazlardır.

Lipodefine: Laser asiste Liolizis ve Body remodelin yapan özel laser cihazları

ATS Biomedikal Ltd Şti

ACT Testi:
z-Act® Celite Test tüpleri Aktive edilmiş pıhtılaşma süresinin tayini amacı ile üretilmiştir. Aktivatör olarak Celite® Kullanılmıştır. Genel olarak z-Act® Celite tüpleri, heparin kullanılan tüm tıbbi ve cerrahi işlemler sırasında ve sonrasında kulanılabilir.   z-Act® Celite test tüpleri  tüm tüplü  cihazlar (Actalyke® ve Hemochron® ) ile uyumludur. z-Act® Celite, Normal veya uzayan pıhtılaşma değerinin tayini için aşağıdaki metodu izler. Cam tüp içerisine konulan 2.00 cc taze kan, aktivatör ile karıştırılarak uzayan pıhtılaşma değerinin makul seviyelere indirir, pıhtının oluştuğu anda durur ve kullanıcıyı sesli olarak uyarır. Tüm işlemler sırasında içinde kan olan Act tüpünün sıcaklığı 37 dercede sabit tutulur.

Nitrik Oksit:
Yenidoğan’ın solunum yetmezliği (yenidoğanın persistan pulmoner hipertansiyonu, mekonyum aspirasyonu, pnömoni, respiratuvar distress sendomu)

Pulmoner hipertansiyonlu veya pulmoner hipertansif kriz riski bulunan olgularda uygulanan konjenital kalp cerrahisi sonrası,

Kronik pulmoner  trombo emboli olgularında uygulanan pulmoner  trombo endarterektomi sonrası Akciğer transplantasyonu

Sağ kalp yetersizliği riski bulunan pulmoner hipertansiyonlu kalp transplantasyonu olguları Sol ventrikül destek cihazı takılan kalp yetersizliği olgularında sağ kalp yetersizliğini önleme ve pulmoner hipertansiyonun tedavisinde

Ciddi pulmoner hipertansiyonu bulunan sağ kalp yetersizliği riski mevcut kalp kapak hastalarında solunum yardımcısı

Covid 19 tedavisinde Akciğer damarlarında vazodilatasyon sağlayarak tedavinin hızlanmasını sağlar

CSZ Medikal / kan ısı yönetimi:
Açık Kalp Cerrahisi Isıtıcı -Soğutucu Sistemi

CSZ, bebek, çocuk veya yetişkin hasta kullanımı için kardiyovasküler soğutma / ısıtma prosedürü için kan sıcaklığı kontrol sistemleri sunar.

Hemotherm® CE, hem oksijenatör ısı değiştiricisine hem de hasta altı blanketlere;
PlastiPad®
Maxi-Therm®
Maxi-Therm® Lite

aynı anda sıcak veya soğuk su vererek kan ve hasta sıcaklığını istenilen seviyeye getirir.

Yapay Akciğer:
iLA Membrane – Yapay Akciğer Sistemi

Kan akışının ve oksijenasyonun yakından ilişkili olduğu yüksek ekstrakorporeal kan akımlarına (High Flow ECMO) sahip olan ECMO’nun aksine, ekstrakorporeal CO2 giderimi (ECCO2R), etkili dekarboksilasyon sağlamak için kardiyak çıktının ≤% 25 daha düşük kan akımlarına ihtiyaç duyar ve süpürme gazı akışı ile ayarlanır.

İLA Membran Ventilatör, öncelikle karbon dioksiti çıkarmak için kullanılan ekstrapulmoner bir ventilasyon sistemidir. Kalp kanı doğal bir organdan geçirdiği gibi geçirir.

Smiths medical Inc.

Acapella® Choice Vibratory PEP Therapy System:

Vibrasyonlu nefes egzersiz aleti (pep tedavi sistemi ) . Pozitif Ekspirasyon Basıncı (PEP) terapisi sekresyonların mobilize edilmesi için kullanılır. KEP’lerin kronik solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalara bağımsızlığı sağladığı bulunmuştur .Terapi hasta için doğrudan kullaıma uygun olduğundan ayardıma gerek kalmadan kullanılabilir.

EzPAP Positive Airway Pressure System:

Pozitif hava yolu basınç sistemi, Fonksiyonel Kalıntı Kapasitesini (FRC) artırarak akciğerleri genişletmek için kullanılır. Artan FRC'nin atelektazinin önlenmesine ve tersine çevrilmesine katkıda bulunur.

EzPAP®, atelektazinin önlenmesi ve tedavisi için kolay bir seçenektir ve akciğer genişletme tedavisi için tıbbi bir ihtiyaçtır.

Toros Mah. 846. Sk. 4/A Konyaaltı/ANTALYA/TURKEY
+90 242 229 49 60     info@antip.com.tr

All rights reserved for ANTIP, used without permission © 2014

Design and Programming AJANSWEB